Velký secesní nástolec
cínová slitina, stříbřený, kruhová základna na čtyřech nožkách, ve středu sedící ženská postava na orlu, na vrchu mísa z čirého skla zdobená řezbou rozvilin, WMF, značeno, poč. 20. století, výška 53,5 cm (Zí)
28.11.2015 - 14:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 36.000,-
Velký secesní nástolec
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |